Špeciálna rozšírená záruka umožňuje bezplatnú výmenu poškodenej pneumatiky do 1 roka od kúpy. Montážne a servisné náklady spojené s garanciou si zákazník hradí sám. Akcia platí na portfólio pneumatík značiek GoodYear, Dunlop, Fulda a Sava.

To znamená, že ak pneumatiku neúmyselne prerazíte na obrubníku, či inak poškodíte, my Vám ju bez zbytočného zdržiavania, či reklamácií vymeníme kus za kus.

Nárok získavate zakúpením sady 4 pneumatík u Nás. Pri udalosti stačí priniesť doklad o kúpe a udalosť vyriešime okamžite.  Podmienkou rozšírenej záruky je nákup 4 kusov uvedených pneumatík Goodyear v pneuservise ktorý je partnerom GoodYear premio. Garancia sa nevzťahuje na nákup v e-shope, ani na nákup v inom ako partnerskom servise Premio.

Podrobné informácie Vám radi poskytneme osobne na našich prevádzkach v Gáni (Gáň 315 – Galanta) alebo v Bratislave (Slovnaftská 102/C) Viac o kontaktoch TU.

Špeciálna rozšírená záruka na výmenu je 1 (jeden) rok od nákupu pneumatiky. V ostatných prípadoch platí bežná štandardná záručná doba 2 roky.

V súlade s podmienkami rozšírenej záruky sa spoločnosť Goodyear Slovakia s. r. o. v prípade neúmyselného poškodenia pneumatiky v priebehu jej prevádzkovania zaväzuje previesť jednu bezplatnú výmenu (ak je pneumatika neopravitelná) každej zakúpenej pneumatiky.

Rozšírená záruka sa poskytuje na také druhy prevádzkových vad, ako sú prepichnutá či pretrhnutá pneumatika a pukliny na bočnici, okrem prípadov, keď poškodenie nesie známky úmyselného jednania (vandalizmu zo strany spotrebiteľa alebo tretích osôb). Rozšírená záruka sa nevzťahuje na pneumatiky, ktoré boli v minulosti opravené.

Rozšírená záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie pneumatiky pri bežnej prevádzke a spôsobené závadou na podvozkových častiach vozidla (tlmiče, geometria). Hĺbka dezénu teda nie je súčasťou záruky.

Rozšírená záruka sa poskytuje na pneumatiky, ktorých zvyšková minimálna hĺbka dezénu činí najmenej 1,6 mm v lete a najmenej 4 mm v zime.

Záväznou podmienkou poskytnutia rozšírenej záruky je predloženie účtenky s uvedením dátumu predaja, modelu, rozmeru a ceny pneumatiky.

Ak je potrebné pneumatiku vymeniť a v dobe, keď spotrebiteľ uplatnil rozšírenú záruku, nemá autorizované predajné miesto na sklade požadovaný model pneumatík, má spotrebiteľ možnosť vymeniť za iný model pneumatiky Dunlop s obdobnými vlastnosťami a cenou.

Akcia prebieha u participujúcich partnerov spoločnosti Goodyear Slovakia s. r. o. Partner je vybavený informačným letákom.

Spotrebiteľ je povinnný dodržovať pravidlá pre prevádzku pneumatík, používať na vozidle pneumatiky, ktoré odpovedajú bežnej prevádzke, s ohľadom na klimatické podmienky v danej oblasti, rozmer, index nosnosti a index rýchlosti, ktoré sú uvedené v návode na obsluhu vozidla.

Rozšírená záruka na pneumatiky je doplnkom k bežným záručným podmienkam a je poskytovaná na pneumatiky s DOT (rok výroby) 2019 a neskôr zakúpené v období od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020 u participujúceho dealera siete PREMIO na území Slovenskej republiky.

Categories: Naše tipy